Precyzyjny Druk 3D dla specjalistycznych zastosowań

Specjalizujemy się w wydrukach o wysokiej dokładności, przeznaczonych do zastosowań medycznych, stomatologicznych, przemysłowych oraz konsumenckich. Korzystamy wyłącznie z materiałów certyfikowany, biokompatybilnych oraz implantologicznych

  • Produkcja krótkoseryjna
  • Autoryzowany sprzęt od Formlabs
  • Druk 3D dla medycyny, stomatologii i przemysłu

Oferta usług 3D MedPrint

3d sla dental printing medprint

Usługa druku 3D

Rozpędź swoje najbardziej szalone pomysły dzięki naszej usłudze druku 3D, idealnej do prototypowania, projektowania, lub po prostu dla zabawy!

scanning

Skanowanie 3D

Nasza usługa skanowania 3D uchwyci każdy detal Twojego obiektu i przekształci go w model 3D, idealny do prototypowania i drukowania.

cad

Projektowanie CAD

Nasza usługa CAD pozwala Ci ożywić Twoje pomysły z precyzją i łatwością, tworząc projekty 2D i 3D dla dowolnego zadania.

Dlaczego warto drukować 3D z MedPrint.pl

Szybka produkcja

Od projektu do produktu w zaledwie 3 dni

Wysoka jakość

Posiadamy najwyższej klasy drukarki 3D Formlabs®

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w  druku 3D

W czym się specjalizujemy?

W naszym parku technologicznym dysponujemy najwyższej klasy drukarkami 3D, które są idealne do wielu zastosowań. Dodatkowo, stosujemy tylko materiały najwyższej jakości, aby zapewnić doskonałość końcowego produktu. Jednak technologia to tylko część naszej oferty. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów i lekarzy, którzy będą Ci towarzyszyć na każdym etapie tworzenia produktu. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, możemy zapewnić Ci kompleksowe wsparcie i doradztwo.

Medycyna

Druk 3D dla zastosowań medycznych. Od szablonów po implanty.

Stomatologia

Druk 3D dla stomatologii. Posiadamy linię drukarek stworzonych pod stomatologię

Przemysł

Druk 3D stworzony pod przemysł. Rozwiązania niskonakładowe.

Na zamówienie

Rozwiązania indywidualne dla osób prywatnych i firm.

Nasza technologia druku 3D

Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w druku 3D. Pracujemy na drukarkach od Formlabs®, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość druku 3D. Druk SLA to nie wszystko co oferujemy - posiadamy także wysokiej jakości drukarki FDM.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Nasze usługi doceniło wiele firm. Przekonaj się sam i zacznij współpracę już dziś!

Aktualności

Dowiedz się więcej o nas samych!

Szybka wycena to nasza online usługa, w której w przeciągu 24h wycenimy koszt Twojego produktu. Wystarczy dodać swój plik 3D w nasz formularz, a nasi specjaliści odezwą się z gotową ceną druku w przeciągu jednego dnia. Wszystkie Twoje pliki są bezpieczne z nami, zaś my bez Twojej zgody ich nigdzie nie upublicznimy.

Mamy możliwość wydrukowania małych przedmiotów nawet w 1 dzień! Pamiętać jednak należy, że nie zawsze jest to możliwe. Standardowy czas wydruku i wysyłki to ok. 3-4 dni robocze. Dla osób, które zamawiają znaczne ilości ten czas się może wydłużyć. Nasz zespół poinformuje Cię o przewidywanym czasie produkcji przed samą produkcją – tak abyś był pewien, że produkt dotrze w czasie, w którym oczekujesz.

Niestety nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od wyboru materiału i wielkości wydruku – ceny wahają się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Prześlij nam swój projekt, a my dokładnie powiemy Ci jaki będzie jego koszt.

TAK! Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych materiałów, które nadają się nawet do implantacji.